اطلاعیه ثبت نام  از دانشجویان استعداد درخشان کارشناسی­ ارشد (ورودی ۱۴۰۱-۱۴۰۰)

۰۱ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۵ کد : ۴۲۰ اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۷۴۱
 ثبت نام دانشجویان در دو مرحله ثبت نام اینترنتی (غیر حضوری) و ارسال مدارک به صورت پستی انجام می گیرد.
اطلاعیه ثبت نام  از دانشجویان استعداد درخشان کارشناسی­ ارشد (ورودی ۱۴۰۱-۱۴۰۰)

 ثبت نام دانشجویان در دو مرحله ثبت نام اینترنتی (غیر حضوری) و ارسال مدارک به صورت پستی انجام می گیرد:

 

× مرحله اول: ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی) (پذیرفته شدگان از طریق آزمون سنجش) در روز سه ­شنبه مورخ 1400/09/02  صورت می پذیرد.

ثبت نام اینترنتی از طریق سیستم آموزشی گلستان انجام می­ گیرد: سیستم آموزشی گلستان

 http://golestan.nit.ac.ir

شناسه کاربری: شماره ملی + nit001  مثال: چنانچه شماره ملی دانشجویی 123456 باشد باید عبارت nit001123456 را بجای شناسه کاربری وارد نماید.

گذرواژه: شماره ملی

برای ورود به سیستم گلستان از مرورگر internet explorer نسخه ۱۱ و بالاتر استفاده نمایید.

انجام ثبت نام اینترنتی برای پذیرش نهایی الزامی است. به عبارت دیگر دانشجویانی که مرحله ثبت نام اینترنتی (غیر حضوری) را انجام ندهند و یا تکمیل ننمایند،  قادر به انتخاب واحد نخواهند بود .

در این مرحله لازم است متقاضیان، پس از ثبت­نام غیرحضوری تا زمان تأیید نهایی مدارک اولیه خود، به صورت مداوم به سامانه گلستان مراجعه کرده و با توجه به توضیحاتی که برای آنها درج می­ گردد نسبت به اصلاح و یا تکمیل مدارک بارگذاری شده خود اقدام نمایند. پس از اطمینان از تأیید همه مدارک بارگذاری شده ( از منوی دانشجو- پذیرش غیرحضوری-  پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود- نتیجه بررسی مدارک آموزش) نسبت به مرحله اتمام پذیرش غیرحضوری و چاپ فرم مشخصات کامل دانشجو و نیز چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری اقدام نمایند.

پس از اینکه تمامی مدارک ارسال دانشجو مورد تأیید دانشگاه قرار گرفت، پیامکی مبتنی بر انجام موفقیت آمیز پذیرش غیرحضوری و اعلام نام کاربری و گذرواژه جدید متقاضی ارسال می­گردد.

مدارک لازم (در زمان ثبت نام غیرحضوری) برای بارگذاری در سامانه گلستان:

1-تصویر دانشنامه تحصیلی به همراه اصل ریزنمرات تایید شده دوره کارشناسی  

برای آندسته از متقاضیان که تا کنون موفق به دریافت دانشنامه نشده­اند، اصل گواهی موقت فراغت دوره کارشناسی (با ذکر معدل)

برای مشمولین وظیفه که موفق به دریافت گواهی فراغت کارشناسی خود نشده اند، اصل برگه ابطال معافیت (اتمام معافیت) دوره کارشناسی، کفایت می کند.

**چنانچه متقاضی در سال جاری تحصیلی دانشجوی سال آخر بوده و موفق به دریافت هیچ یک از مدارک فوق نگردیده، به شرط بارگذاری نسخه اصلی گواهی معدل (مطابق با فایل سنجش) به دانشجو مهلت داده خواهد شد تا در اسرع وقت گواهی موقت دوره کارشناسی خود را تهیه و بارگذاری نماید.

2- تصویرنسخه اصلی گواهی معدل (مطابق با فایل سازمان سنجش) برای آنانی که در زمان ثبت نام آزمون دانشجو محسوب می­ شده ­اند، الزامی است. دانشجویانی که محل فراغت از تحصیل کارشناسی ایشان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل می­باشد از سامانه گلستان، پیشخوان خدمت، فرم گزارش ۲۸۱ (گواهی معدل) را درخواست نمایند.

**چنانچه متقاضی در سالهای قبل فارغ­التحصیل شده و مدرک دوره کارشناسی خود را دریافت کرده از ارائه این فرم مستثنی می­باشند.

توجه: دانشجویان محترم لازم است نسخه اصلی گواهی معدل/  تصویر برابر با اصل مدرک را حداکثر تا تاریخ 20/09/1400 به آدرس پستی دانشگاه به نشانی: بابل- خیابان شریعتی- دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل- اداره کل تحصیلات تکمیلی- کدپستی:71167-47148 صندوق پستی: 484 با پست سفارشی ارسال نمایند. روی پاکت نام و نام خانوادگی، رشته قبولی و شماره دانشجویی حتما قید گردد.

  1. تصویر شناسنامه و کارت ملی
  2. تصویر مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آقایان را مشخص نماید(مانند پایان خدمت، معافیت دائم، ابطال معافیت دوره کارشناسی و ....)

متقاضیانی که در حین خدمت می­باشند، می­بایست پس از انجام مراحل ثبت­نام غیرحضوری، به دانشگاه اعلام کرده تا نامه مربوط به ترخیص ایشان صادر گردد.

  1. کارنامه سلامت روان برای دریافت این کارنامه باید در سایت سازمان امور دانشجویان در آدرس http://portal.saorg.ir/mentalhealth  ثبت نام و اطلاعات مربوطه را تکمیل کرده و نتیجه نهایی را دریافت و حین ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان دانشگاه بارگذاری نمایید. راهنمای تکمیل فرم در سایت مربوطه وجود دارد.
  2. کارنامه سلامت جسم برای دریافت این کارنامه باید در سایت سازمان امور دانشجویان در آدرس http://portal.saorg.ir/physicalhealth  ثبت نام و اطلاعات مربوطه را تکمیل کرده و نتیجه نهایی را دریافت و حین ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان دانشگاه بارگذاری نمایید. راهنمای تکمیل فرم در سایت مربوطه وجود دارد.

         ×زمان انتخاب واحد(اینترنتی):     از زمان پذیرش نهایی تا روز چهارشنبه مورخ 1400/09/03

         ×مرحله دوم: مدارک لازم برای تشکیل پرونده فیزیکی:

به علت شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز، دریافت مدارک فقط به صورت پستی می باشد. دانشجویان حتما  نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، رشته تحصیلی و عبارت اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه را روی پاکت خود درج نمایند.

دانشجویان می­باست حداکثر تا بیستم آذرماه نسبت به ارسال پستی مدارک خود به آدرس زیر اقدام نمایند.

آدرس پستی دانشگاه به نشانی: بابل- خیابان شریعتی- دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل- اداره کل تحصیلات تکمیلی- کدپستی:71167-47148 صندوق پستی: 484 (با پست سفارشی)

مدارک لازم برای تشکیل پرونده فیزیکی (ارسال پستی):

  1. یک نسخه از دانشنامه تحصیلی به همراه اصل ریزنمرات تایید شده دوره کارشناسی (و یا نسخه اصلی گواهی موقت فراغت دوره کارشناسی (با ذکر معدل))- تصویر مدارک حتما باید در دفاتر اسناد رسمی کپی برابر اصل شده و دارای مهر برجسته دفترخانه باشد (برای مشمولین وظیفه که موفق به دریافت گواهی فراغت کارشناسی خود نشده اند، نسخه اصلی برگه ابطال معافیت (اتمام معافیت) دوره کارشناسی ، کفایت می کند. این دسته از دانشجویان تا پایان دی ماه سال 1400 فرصت دارند تا نسخه اصلی مدرک کارشناسی خود را به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارسال نمایند).

3-نسخه اصلی گواهی معدل (مطابق با فایل سازمان سنجش) برای آنانی که در زمان ثبت نام آزمون دانشجو محسوب می­ شده ­اند، الزامی است. به عبارتی دیگر آنانی که تاریخ فراغت ایشان پس از بهمن 99 بوده است علاوه بر نسخه اصلی گواهی فراغت(اشاره شده در بند 2)، موظف به ارائه گواهی معدل (دریافت از دانشگاه محل تحصیل کارشناسی قبلی) در هنگام ثبت نام می­باشند. (نمونه فرم گواهی معدل به پیوست می باشد.) - دانشجویانی که محل فراغت از تحصیل کارشناسی ایشان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل می باشد از سامانه گلستان، پیشخوان خدمت، فرم گزارش ۲۸۱ (گواهی معدل) را درخواست نمایند.

4-یک نسخه مدرک دوره کاردانی (با ذکر معدل) تصویر مدارک حتما باید در دفاتر اسناد رسمی کپی برابر اصل شده و دارای مهر برجسته دفترخانه باشد (برای آنانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته می باشند)

5-  یک نسخه کپی برابر اصل شناسنامه - از تمام صفحات آن

6- یک نسخه کپی برابر اصل کارت ملی - پشت و رو آن

7- ۶ قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری پشت نویسی شده

8-فرم مشخصات کامل در پذیرش غیرحضوری (گزارش ۱۸۰۰، استخراج از سیستم گلستان)

9-گواهی پذیرش غیر­حضوری (گزارش ۲۶۰، استخراج از سیستم گلستان)

10-فرم تعهد فرهنگی (استخراج از سیستم گلستان)

11-سایر فرم­های تعهد اشاره شده در فرآیند ثبت نام اینترنتی(غیرحضوری)

12-اصل و تصویر مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آقایان را مشخص نماید(مانند پایان خدمت، معافیت دائم، ابطال معافیت دوره کارشناسی ارشد و ....)

12-۱- مشمولین وظیفه (دانشجویان سال آخر، ترخیص شده و یا دارای برگه آماده به خدمت) لازم است با در دست داشتن کارنامه قبولی به همراه یک نسخه کپی کارت ملی، نسخه اصلی برگه اتمام معافیت تحصیلی (ابطال معافیت) دوره کارشناسی­ و یا برگه اعزام به خدمت به ادارات نظام وظیفه محل سکونت خود مراجعه کرده و نسبت به دریافت و ارسال معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی­ارشد اقدام نمایند.

12-۲-برای دانشجویان سال آخر که هنوز مراحل فراغت ایشان انجام نشده است، اصل گواهی معدل (مطابق شرح بند 3) برای احراز هویت نظام وظیفه کفایت می کند که این دسته از دانشجویان می­باید تا حداکثر پایان آبان 1400 نسبت به فراغت از دانشگاه کارشناسی و دریافت برگه ابطال دوره کارشناسی و تحویل 1 نسخه از آن به امور مشمولین تحصیلات تکمیلی دانشگاه اقدام نمایند. همچنین با مراجعه به اداره نظام وظیفه محل سکونت خود نسبت به دریافت و ارسال برگه معافیت تحصیلی مقطع کارشناسی­ارشد اقدام نمایند.

12-۳-پذیرفته شدگان در حال خدمت نظام وظیفه، روز شنبه مورخ 8/8/1400،  با در دست داشتن یک نسخه کپی کارت ملی و برگه اعزام به خدمت به امور مشمولین دانشگاه واقع در ساختمان مرکزی، طبقه چهارم مراجعه و نسبت به ترخیص از محل خدمت خود اقدام نمایند.

13- نسخه اصلی گواهی رتبه و معدل (مطابق با فایل پیوست) از دانشگاه محل تحصیل کارشناسی .

ب- مدارک لازم برای تعیین صلاحیت عمومی پذیرفته شدگان از طریق غیر آزمون (پذیرش استعداد درخشان و ...) مطابق زیر:

دانشجویان گرامی نسبت به تهیه یک فایل با مدارک زیر و تحویل آن به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه اقدام نمایید:

-تکمیل فرم مشخصات صلاحیت عمومی (در 2 نسخه) به صورت تایپ شده و عکس دار

-تصویر تمام صفحات شناسنامه (در 1 نسخه)

 --تصویر دو طرف کارت ملی (در 1 نسخه)

-فیش واریز مبلغ 880.000 ریال به حساب 4001021101007489  و یا 2172119001003 به نام خزانه داری کل کشور قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران


( ۴ )

نظر شما :